IBOT 2024

29 Mar 2024 to 1 Apr 2024

Goalscorers

Class Team Nbr Name Nbr of goals
mC Kadetten Schaffhausen:1 2 Steinert Julian 48
wB SV Kaltern Handball 64 Falser Natalie 45
mA TSG Schwäbisch Hall 9 Miko Schimoneck 44
mC SG BBM Bietigheim 9 Bennet Rith 42
wB SG Ulm & Wiblingen 15 Sanne Reitz
wB LC Brühl Handball 13 Cristina Hofstetter 41
wA DJK SF Budenheim 23 Ylea Winter 40
mC VfL Günzburg 7 Maier Felix 34
wB HSG Hossingen Meßstetten 41 Stella-Marie Wendel
mA VfL Günzburg 4 Tino jensen 33
mB HSC 2000 Coburg:B 36 Lukas Greiner
mA DJK SF Budenheim 9 Niklas Waidner 32
mA HT München 16 Jannik Neumüller
wA SG BBM Bietigheim 10 Leni Höhn
wB LC Brühl Handball 17 Nila Sieber
wC Regionalauswahl Ostschweiz 7 Lauryn Mierzwa 31
mB Bergischer HC:2 27 Lasse Hertzberg 30
mB HT MÜNCHEN 7 Ferdinand Birner
wA TSG Schwäbisch Hall 55 Jella Stüß
wA ESV 1927 Regensburg 10 Leni Goldbach 29
mA VfL Günzburg 17 Joseph Stotz 28
wB Young Sparrows HSG Freiburg 22 Josefine Gairing
mC DJK SF Budenheim:1 18 Levin Schuster 27
wA SG BBM Bietigheim 11 Tonka Vnucec
mA HT München 15 Maximilian Kopp 26
mB HSC 2000 Coburg:B 37 Marek Wetzl
mB VfL Günzburg 8 David Birnthaler
wB VfL Pfullingen 6 Helen Abele
mA DJK SF Budenheim 77 David Schmitt 25
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:2 22 Allan Mikulcic
mA TSV Fortitudo Gossau 11 Matteo Etter
mB MTG Wangen 5 Linus Maier
mB TSV Fortitudo Gossau 5 Levin Steingruber
mC Kadetten Schaffhausen:1 11 D’Addario Enea
mC TSV München-Allach 1909 9 Kai Mägdefessel
mA TSV Fortitudo Gossau 5 Damian Pfründer 24
mB SG BBM Bietigheim 9 Lance Gall
mB SSV BOZEN 20 LEO ROTTENSTEINER
mC HSC 2000 Coburg:C 42 Lian Wehyrauch
mC SG BBM Bietigheim 2 Ben Haußmann
mC TG Biberach:1 11 Cassian Lörinc
wA Bevo HC 21 Kiki Broekmans
wB LC Brühl Handball 18 Valeria Pfründer
wB Young Sparrows HSG Freiburg 9 Antonia Wagner
mA TG Biberach 10 Röhrig Jan 23
mB SG Ober-/Unterhausen 19 Ibrahim Omar
mB SSV BOZEN 4 ELIA TAMANINI
wB SG Ulm & Wiblingen 8 Aurea Konjuvca
wB SV Kaltern Handball 40 Amplatz Emely
mA TSG Schwäbisch Hall 7 Jakob Dietrich 22
mB HSG Konstanz 5 Filip Kokanovic
mB TSV Ismaning 17 Tim Perse
wC TuS Steißlingen 35 Jule Riedle
mA Habo SG 5 Luca Degen 21
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:1 8 Aris Grub
mB TSV Fortitudo Gossau 6 Mateo Ljubetic
mC HSG Hanauerland 10 Till Ziegler
mC TSV Fortitudo Gossau 13 Matteo Sutter
mC VfL Günzburg 2 Cremer David
wA TG Biberach 5 Karamarko Patricia
wB SV Salamander Kornwestheim 95 Clara Betz
wC HSG WiWiDo 2 Isabell Beyer
wC Regionalauswahl Ostschweiz 14 Mira Rigatti
mA TG Biberach 8 Meinhardt Linus 20
mA TSV Fortitudo Gossau 4 Leo Baumgartner
mB HG Oftersheim/Schwetzingen 25 Tim Löhr
mB HSG Konstanz 11 Johannes Binder
mC HG Oftersheim/Schwetzingen 23 Ramon Förster
mC HSG Hanauerland 11 Toni Aupperle
mC NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 53 Aron Planken
wA DJK SF Budenheim 15 Nelly Dockhorn
wA SV Union Halle-Neustadt 5 Sophia Kopp
wA TSG Schwäbisch Hall 8 Emilia Holzinger
wB DJK SF Budenheim 12 Hanna Wagner
wB HSG Hossingen Meßstetten 19 Samira Weiss
wB SG Ulm & Wiblingen 5 Penelope Pagliari
wC SV Salamander Kornwestheim:1 42 Maxima Kober
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:1 4 David Huljak 19
mA HSC 2000 Coburg:A 7 Marks Lilienfelds
mA HT München 6 Felix Hülsmann
mB HG Oftersheim/Schwetzingen 21 Jakub Duziak
mB MTG Wangen 66 Sven Kiseljöw
mC HSC 2000 Coburg:C 54 Ben Bertges
mC TSV Fortitudo Gossau 4 Julian Wildhaber
mC TSV München-Allach 1909 22 David Schuberth
wA SG BBM Bietigheim 13 Pauline Vinnai
wB ASG Ispringen/Pforzheim:1 11 Lea Schmid
wB ESV 1927 Regensburg 13 Lara Schmied
wB SV Union Halle-Neustadt 23 Lili Walther
mB MTG Wangen 8 Phil Kugler 18
mC DJK SF Budenheim:1 21 Lennard Cordes
mC HG Oftersheim/Schwetzingen 31 Fabio de Marco
mC HSG Konstanz 7 Robin Deifel
mC SV Salamander Kornwestheim 62 Maurizio Martin
mC TG Biberach:1 4 Alexander Kron
mC TSV Fortitudo Gossau 20 Laurin Gründisch
wA JH Söflingen & Lehr 3 Pia Konrad
wB SV Salamander Kornwestheim 79 Maren Orthwein
wC HSG Hossingen Meßstetten 9 Selin Cep
wC HSG WiWiDo 3 Leonie Wucherpfennig
wC SG BBM Bietigheim:1 8 Emilia Schwab
wC Young Sparrows HSG Freiburg 66 Emma Heizmann
mB SG BBM Bietigheim 10 Max Zoller 17
mC DJK SF Budenheim:1 80 Luis Kocks
mC HSC 2000 Coburg:C 52 Leon Pfafenrot
mC TG Biberach:1 10 Manuel Maucher
wB HSG Hossingen Meßstetten 36 Toni Seidel
wB LC Brühl Handball 9 Svenja Kobler
wB Sindal IF 8 Lucca Mejlvang
wB VfL Pfullingen 22 Fiona Groh
wC TV Nellingen 28 Maja Klotz
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:2 45 Wilhelm Pflaumbaum 16
mB DJK SF Budenheim:1 14 Henri Schleif
mB SG Ober-/Unterhausen 9 Maximilian Herrmann
mB TG Biberach 15 Pete Sauter
mB TSV Ismaning 2 Andy Armbruster
mC HSC 2000 Coburg:C 44 Max Lobenstein
mC HSG Hanauerland 20 Quirin Bernhart
mC Kadetten Schaffhausen:2 9 Murataj Leon
mC TSV Fortitudo Gossau 9 Kenshin Preisig
mC TSV München-Allach 1909 27 Joah Karabelas
wA JH Söflingen & Lehr 4 Santina Seidel
wA SV Union Halle-Neustadt 24 Melina Teichert
wB DJK SF Budenheim 16 Linda Kahlert
wB HSG Hossingen Meßstetten 5 Leonie Stier
wC DJK SF Budenheim 12 Greta Wiedemann
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:1 2 Henri Hell 15
mA TSG Schwäbisch Hall 22 Joon Seifert
mB DJK SF Budenheim:1 33 Tom Larres
mB DJK SF Budenheim:2 6 Ben Weberskirch
mB NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 61 Moritz Steinbach
mB SV Anzing 7 Lukas Langstein
mC HG Oftersheim/Schwetzingen 38 Beninu Klein
mC Kadetten Schaffhausen:1 6 Bürgi Nathanael
mC VfL Günzburg 11 Christl Mateo
wA DJK SF Budenheim 11 Valentine Pott
wA ESV 1927 Regensburg 4 Franziska Weber
wB SG BBM Bietigheim 6 Julia Henning
wB SV Union Halle-Neustadt 18 Clara Radon
wC HSG Hossingen Meßstetten 14 Nele Mebold
wC Regionalauswahl Ostschweiz 2 Celine Ziegler
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:1 34 Philipp Walther 14
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:2 62 Niklas Kollmer
mA NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 15 Johannes Voß
mB DJK SF Budenheim:1 9 Max Hessinger
mB DJK SF Budenheim:1 26 Alexander Mayer
mB HT MÜNCHEN 3 Robert Koller
mB NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 35 Emil Müller
mB SG BBM Bietigheim 3 Finn Fridrich
wA DJK SF Budenheim 5 Anna Brunn
wA TG Biberach 4 Hess Katharina
wB HG Oftersheim/Schwetzingen 34 Larissa Arweiler
wB SV Salamander Kornwestheim 17 Katrin Schumacher
wB TG Biberach 14 Marie Bausch
wC SG BBM Bietigheim:1 3 Moya Orthwein
wC TuS Steißlingen 17 Leana Küchler
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:1 73 Julius Angel 13
mA HSC 2000 Coburg:A 2 Radivoje Radenovic
mB Bonner JSG 13 Jannic Marcus
mB DJK SF Budenheim:1 24 Ole Schiebeler
mB DJK SF Budenheim:2 21 Henrik Venter
mB SG Ober-/Unterhausen 11 Ben Koch
mB Sindal IF 4 Jonas Damsgaard Nielsen
mB TSV Fortitudo Gossau 20 Ayoub Mouidi
mB TSV Ismaning 33 Fabian Gierke
mC HSG Konstanz 17 Kalle Ilsinger
mC TSV München-Allach 1909 7 David Grabmaier
wA TG Biberach 9 Fetic Alisha
wB HG Oftersheim/Schwetzingen 72 Vanessa Zuber
wB HSG Hossingen Meßstetten 30 Angelina Endres
wB SV Salamander Kornwestheim 25 Sarah Müller
wC Regionalauswahl Ostschweiz 8 Luisa Eberle
wC TG Biberach:1 6 Julika Kniep
wC TG Biberach:1 5 Pia Sälzle
wC TG Biberach:1 16 Anna Geyer
wC TV Nellingen 5 Jorina Schade
wC TV Nellingen 26 Alina Mangold
mA Habo SG 2 Marcel Scheurer 12
mA NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 33 Timon Martick
mA TG Biberach 11 Streitlein Mathis
mA VfL Günzburg 6 -
mA VfL Günzburg 5 Luca Christl
mB Bergischer HC:2 24 Fabio Cosentino
mB Bonner JSG 8 Nils Hohmann
mB Bonner JSG 9 Mika Kästner
mB DJK SF Budenheim:1 7 Ole Steinhauer
mB HSC 2000 Coburg:B 21 Lenz-Valentin Röseler
mB HSG Konstanz 2 Dominik Veeser
mB NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 13 Willem Rentsch
mB SG BBM Bietigheim 2 Paul König
mB Sindal IF 11 Silas Dyg
mB TSV Ismaning 8 Lenn Reinhard
mC HSG Hanauerland 6 Ben Meißner
mC HSG Hanauerland 13 Tom Giese
mC NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 49 Timon Scheithauer
mC SV Anzing 5 Max Gruber
wA TSG Schwäbisch Hall 10 Carolin Flinner
wB DJK SF Budenheim 3 Nele Bitz
wB SG Ulm & Wiblingen 4 Lieselotte Rehm
wB SV Kaltern Handball 3 Rabanser Alina
wB SV Kaltern Handball 46 Anderlan Maya
wB VfL Pfullingen 11 Melike Cetin
wB VfL Pfullingen 2 Clara Koch
wC SG BBM Bietigheim:1 2 Linnea Karlsson
wC SG BBM Bietigheim:1 10 Amelie Steinmetz
wC TG Biberach:1 13 Fiona Hempert
mA TSV Fortitudo Gossau 9 Keichi Preisig 11
mB Bonner JSG 4 Janne Hoffmann
mB DJK SF Budenheim:1 29 Robin Ebling
mB DJK SF Budenheim:2 8 Vinzenz Bungert
mB HG Oftersheim/Schwetzingen 89 Jona Himmelmann
mB HSG Konstanz 9 Hannes Bick
mB MTG Wangen 7 Julian Giesen
mB NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 7 Maxmilian Dietrich
mB SG BBM Bietigheim 4 Aaron Gall
mB SSV BOZEN 10 ALEX WALCHER
mB SV Anzing 3 Jonas Lepple
mB TSV Fortitudo Gossau 3 Leon Schurter
mB TSV Ismaning 10 Ben Müller
mB VfL Günzburg 7 Lenny Wulz
mC HSC 2000 Coburg:C 55 Zobor Krutsch
mC HSG Hanauerland 9 David Voican
mC Kadetten Schaffhausen:1 19 Müller Fynn
mC Kadetten Schaffhausen:1 5 Orsolic Boris
mC NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 14 Johannes Klafki
mC SG BBM Bietigheim 14 Tim Bross
wA ESV 1927 Regensburg 27 Chrissi Lesch
wA SV Union Halle-Neustadt 19 Gina Wilhelmi
wA SV Union Halle-Neustadt 13 Emma Kleine
wB HG Oftersheim/Schwetzingen 82 Sara Scalia
wB Sindal IF 10 Nicoline Koch
wB SV Salamander Kornwestheim 59 Amelie Braun
wB Young Sparrows HSG Freiburg 6 Jule Baldenhofer
wB Young Sparrows HSG Freiburg 5 Laura Wachter
wC Regionalauswahl Ostschweiz 11 Sophia Rhyner
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:1 10 Valentin Huljak 10
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:2 23 Simon Drees
mA HSC 2000 Coburg:A 23 Jesper Schartl
mA NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 55 Nils Niemz
mA TV Gerhausen 1900 16 Tim Bohnacker
mA TV Gerhausen 1900 7 Tim Bohnacker
mA TV Gerhausen 1900 2 Tim Ziegler
mB DJK SF Budenheim:2 20 Finn Held
mB HT MÜNCHEN 8 Raphael Erb
mB MTG Wangen 4 David Blattner
mB SG BBM Bietigheim 13 Jannis Deisböck
mB SG Ober-/Unterhausen 5 Marvin Schwaner
mB SSV BOZEN 27 DAVID ZADRA
mB SV Anzing 14 Valentin Duffour
mB SV Anzing 11 Daniel Seyfried
mB TG Biberach 2 Maximilian Szmal
mB TSG Schwäbisch Hall 18 Florian Immig
mC DJK SF Budenheim:1 81 Marc Worbs
mC HG Oftersheim/Schwetzingen 14 David Summ
mC Kadetten Schaffhausen:2 11 Suter Esteban
mC SV Salamander Kornwestheim 24 Frederik Haas
mC VfL Günzburg 14 Wiedig Ferdinand
wA Bevo HC 6 Jule Wijnen
wA Bevo HC 7 Stans Janssen
wA DJK SF Budenheim 4 Svenja Reuther
wA DJK SF Budenheim 16 Franca Fürschütte
wA DJK SF Budenheim 6 Leann Stromiedel
wA JH Söflingen & Lehr 8 Eva Blessing
wB ESV 1927 Regensburg 97 Anastasija Edinger
wB SG Ulm & Wiblingen 14 Magdalena Böck
wB SG Ulm & Wiblingen 6 Luisa Frank
wC Regionalauswahl Ostschweiz 15 Jael Schmid
wC SG BBM Bietigheim:1 11 Liv Rith
wC SG BBM Bietigheim:1 7 Grace Kukic
wC TV Nellingen 7 Jolina Behling
wC Young Sparrows HSG Freiburg 5 Amelie Franke
mA Habo SG 15 Fabian Schmid 9
mA NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 17 Haldor Mögling
mA TG Biberach 3 FreyJonas
mA TV Gerhausen 1900 17 Felix Bohnacker
mA TV Gerhausen 1900 11 Tom Steudtner
mB Bergischer HC:2 2 Jaron Schloss
mB Bergischer HC:2 5 Louis Schroeer
mB HG Oftersheim/Schwetzingen 45 Finn Hoberg
mB HSG Konstanz 8 Noah Kilian
mB HT MÜNCHEN 14 Jakob Volkmer
mB HT MÜNCHEN 15 Kajetan Gospodarek
mB MTG Wangen 3 Enno Zimmer
mB SSV BOZEN 11 ZANETTI SAMUEL
mB SSV BOZEN 23 MANUEL GRÄBER
mB TG Biberach 13 Vincent Simmendinger
mB TSV Fortitudo Gossau 18 Jarno Niederer
mB TSV Ismaning 13 Örs Vasarhelyi
mC HSG Hanauerland 19 Lorenz Fien
mC Kadetten Schaffhausen:1 14 KolbLouis
mC Kadetten Schaffhausen:2 19 Egil Ljunggren
mC NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 55 Ben Richter
mC SG BBM Bietigheim 7 David Pils
mC TG Biberach:2 14 Radu Manea
mC TSV Fortitudo Gossau 11 Viktor Vrsajkovic
mC TSV Fortitudo Gossau 18 Jarno Niederer
wA Bevo HC 2 Fleur Zelen
wA Bevo HC 9 Stans Janssen
wA DJK SF Budenheim 10 Anna Biegner
wA ESV 1927 Regensburg 43 Stella Rokja
wA ESV 1927 Regensburg 53 Emma Hirn
wA SV Union Halle-Neustadt 10 Nele Meyer
wA TSG Schwäbisch Hall 9 Alissa Strauss
wA TSG Schwäbisch Hall 14 Luna Pardon
wB ASG Ispringen/Pforzheim:1 9 Julia Rusin
wB DJK SF Budenheim 23 Lucy Gayer
wB LC Brühl Handball 10 Noelia Gründisch
wB LC Brühl Handball 7 Mia Lupetic
wB SV Kaltern Handball 5 Coser Anja
wB SV Salamander Kornwestheim 96 Jara Geiger
wB SV Salamander Kornwestheim 37 Giulia Gleichner
wB SV Union Halle-Neustadt 20 Zoey Wagner
wC DJK SF Budenheim 2 Mayte Heidemann
wC TuS Steißlingen 36 Valerie Salzmann
wC TV Nellingen 12 Nele Illi
mA DJK SF Budenheim 20 Felix Schuster 8
mA Habo SG 7 Marc Luga
mA Habo SG 10 Mika Häußler
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:2 61 Kai Plettenberg
mA TG Biberach 15 Janik Nils
mA TG Biberach 13 Traub Niklas
mA TV Gerhausen 1900 13 Tim Ziegler
mB DJK SF Budenheim:1 2 Felix Kessel
mB HG Oftersheim/Schwetzingen 9 Raphael Schmitt
mB HG Oftersheim/Schwetzingen 6 Nick Hirning
mB MTG Wangen 6 Pius Frank
mB NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 4 Janne Auerbach
mB Sindal IF 3 Jepppe Magersholt
mB TSG Schwäbisch Hall 22 Even Hauber
mB TSG Schwäbisch Hall 24 Yannis Schimoneck
mC Kadetten Schaffhausen:2 6 Schüle Nick
mC NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 50 Klemens Müller
mC NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 17 Robert Schiffer
mC SV Anzing 12 Simon Schwarz
mC TG Biberach:1 7 Hannes Kappeler
mC TSV Fortitudo Gossau 82 Dominic Ammann
mC VfL Günzburg 13 Kimmerle Maximilian
wA JH Söflingen & Lehr 22 Lena Lang
wA SV Union Halle-Neustadt 25
wA TG Biberach 15 Lingenhöle Viola
wB HG Oftersheim/Schwetzingen 33 Lara Schreiber
wB SV Kaltern Handball 18 Pernter Magdalena
wB TSG Schwäbisch Hall 9 Marie Strauss
wB Young Sparrows HSG Freiburg 19 Jule Loof
wC Regionalauswahl Ostschweiz 3 Sofie Dvorak
wC SG BBM Bietigheim:2 8 Charlotta Blumberg
wC SV Salamander Kornwestheim:1 28 Aliyah Cabric
wC TG Biberach:2 9 Kirsten Hundertmark
wC TV Nellingen 6 Rieke Brökelmann
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:1 7 Lukas Hepp 7
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:2 15 Oliver Oschatz
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:2 33 Leon Schreiber
mA HSC 2000 Coburg:A 34 Tim Knoth
mA HT München 4 Ben Rösler
mA NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 5 Hannes Wendsche
mA TSG Schwäbisch Hall 2 Chris Rieger
mA TSV Fortitudo Gossau 29 Christoph Frick
mA TV Gerhausen 1900 4 Manou Göttinger
mA VfL Günzburg 13 Lukas Lerner
mB Bergischer HC:2 15 Julian Weidner
mB DJK SF Budenheim:2 13 Henry Schön
mB DJK SF Budenheim:2 17 Joris Frowein
mB HG Oftersheim/Schwetzingen 49 Malte Aeckerle
mB HT MÜNCHEN 6 Artem Vasilyev
mB HT MÜNCHEN 9 Jona Winzinger
mB MTG Wangen 10 Noah Richter
mB NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 10 Paul Bühnemann
mB SSV BOZEN 17 CARLO DE LEO
mB SV Anzing 15 Johannes Mayer
mB TG Biberach 8 David Kleineikenscheidt
mB VfL Günzburg 14 Quirin Dück
mC HG Oftersheim/Schwetzingen 39 Bennet Weber
mC HG Oftersheim/Schwetzingen 3 Arjen Schönenberg
mC SV Anzing 13 Toni Riedelsheimer
mC SV Salamander Kornwestheim 89 Luca Wenisch
mC SV Salamander Kornwestheim 17 Finn Klinger
mC SV Salamander Kornwestheim 98 Niklas Leonhardt
mC TG Biberach:2 6 Linus Bach
mC TG Biberach:2 9 Tim Ahrens
mC VfL Günzburg 10 Sotz Paul
wA Bevo HC 10 Juul Peeters
wA Bevo HC 5 Maartje Roumen
wA ESV 1927 Regensburg 15 Liebermann Maja
wA SG BBM Bietigheim 9 Emilie Geisel
wA SG BBM Bietigheim 15 Leana Trautmann
wA SV Union Halle-Neustadt 3 Hannah Scheidner
wA TSG Schwäbisch Hall 33 Charlotte Schöllhammer
wB DJK SF Budenheim 7 Kyra Sommer
wB ESV 1927 Regensburg 5 Rita Haberl
wB SG BBM Bietigheim 5 Jule Pribic
wB SG BBM Bietigheim 10 Emily Maiwald
wB SG BBM Bietigheim 2 Leni Schindler
wB SV Union Halle-Neustadt 9 Lilly Koppeng
wC SV Salamander Kornwestheim:1 13 Mina Tischler
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:1 52 Manuel Ihrig 6
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:2 53 Nils Bräunling
mA HSC 2000 Coburg:A 9 Armin Guss
mA HSC 2000 Coburg:A 28 Leopold Storath
mA HSC 2000 Coburg:A 33
mA HSC 2000 Coburg:A 6 Olivier Graczyk
mA HSC 2000 Coburg:A 25 Joshua Knauer
mA NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 9 Härtwig Chinedu
mA NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 4 Fabian Gierga
mA TV Gerhausen 1900 6 Felix Bohnacker
mB Bergischer HC:2 20 Anton Kerl
mB Bonner JSG 15 Emil Holbe
mB Bonner JSG 14 Asser Elnoamany
mB DJK SF Budenheim:1 22 Michel Heimbrodt
mB HG Oftersheim/Schwetzingen 7 Lennarth Auth
mB HSC 2000 Coburg:B 27 Linus Zapf
mB HSG Konstanz 10 Luis Elbe
mB HT MÜNCHEN 17 Oskar Eisenhofer
mB Sindal IF 7 Nikolaj Søvik
mB Sindal IF 9 Rasmus Bangsgaard
mB TG Biberach 10 Jann Geiselhart
mB TSG Schwäbisch Hall 28
mB TSV Ismaning 15 Flo Neueder
mB VfL Günzburg 10 Levi Cremer
mC HSG Konstanz 9 Lando Staudte
mC HSG Konstanz 6 Nils Beck
mC Kadetten Schaffhausen:1 20 Fehr Lars
mC NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 54 Fyn Thies
mC NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 18 Ely Liebing
mC SV Salamander Kornwestheim 5 Moritz Glien
mC TG Biberach:2 8 Emil Rieber
mC TSV München-Allach 1909 6 Janik Leupold
mC TSV München-Allach 1909 5 Sebastian Barthelmann
mC TSV München-Allach 1909 2 Leo Dück
wA ESV 1927 Regensburg 22 Lotte Hader
wA JH Söflingen & Lehr 21 Paula Stolzenberger
wA SV Union Halle-Neustadt 36 Marie Trowe
wA SV Union Halle-Neustadt 4 Jolien Czech
wB DJK SF Budenheim 8 Esther Rafael
wB HSG Hossingen Meßstetten 37 Sophy Lide
wB SG BBM Bietigheim 9 Mia Chami
wB SG BBM Bietigheim 7 Nurit Ostertag
wB SG BBM Bietigheim 11 Hannah Siebold
wB Sindal IF 2 Flora fælled Larsen
wB SV Union Halle-Neustadt 21 Rieka Höpfner
wB VfL Pfullingen 4 Lara Möck
wB Young Sparrows HSG Freiburg 7 Hannah Bühler
wC SG BBM Bietigheim:2 17 Mia Höhm
wC TG Biberach:2 8 Sarah Ammann
wC Young Sparrows HSG Freiburg 4 Luiza Kuß
mA DJK SF Budenheim 4 Joshua Röder 5
mA Habo SG 9 Henri Haug
mA Habo SG 3 Kevin Haas
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:1 26 James Orr
mA HT München 2 Roko Maric
mA TSG Schwäbisch Hall 26 Yannis Schimoneck
mA TSG Schwäbisch Hall 10 Johannes Jesper
mA TSV Fortitudo Gossau 22 Fabio Sutter
mA VfL Günzburg 10 Peet Otto
mB Bergischer HC:2 8 Lasse Seher
mB Bonner JSG 17 Jonas Oster
mB Bonner JSG 18 Ben Hauptmann
mB Bonner JSG 6 Kai Groß
mB HSC 2000 Coburg:B 3 Bastian Koch
mB NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 37 Moritz Mittag
mB NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 11 Luigi Liebscher
mB SG Ober-/Unterhausen 23 Parachapol Hermeth
mB SV Anzing 12 Elias Niewöhner
mB TG Biberach 4 Henrik Geiss
mB TG Biberach 24 Jann Geiselhart
mB TSG Schwäbisch Hall 11 Johannes Jesper
mB TSV Fortitudo Gossau 9 Elio Solèr
mB TSV Fortitudo Gossau 17 Fabio Steingruber
mC DJK SF Budenheim:1 19 Frederick Conrad
mC HSC 2000 Coburg:C 53 Florin Röseler
mC HSG Konstanz 11 Hannes Sauter
mC SG BBM Bietigheim 3 Jonas Lehnen
mC TG Biberach:1 3 Paul Junginger
mC TG Biberach:2 3 Lars Geyer
wA JH Söflingen & Lehr 10 Lina Wellenmann
wA SG BBM Bietigheim 2 Liz Stickel
wA SV Union Halle-Neustadt 17 Helen Kupatt
wB ASG Ispringen/Pforzheim:1 14 Paula Paweda
wB DJK SF Budenheim 20 Maja Dietz
wB ESV 1927 Regensburg 11 Marie Breinbauer
wB ESV 1927 Regensburg 69 Franziska Frankerl
wB HSG Hossingen Meßstetten 34 Laura Nufer
wB HSG Hossingen Meßstetten 32 Vivien Kosch
wB LC Brühl Handball 4 Sina Buchegger
wB SG BBM Bietigheim 3 Clara Lindner
wB SV Union Halle-Neustadt 32 Lennya Friedel
wB TG Biberach 11 Klara Hummler
wB VfL Pfullingen 8 Charlotte Kammerlocher
wB Young Sparrows HSG Freiburg 26 Yara Eitenbenz
wC DJK SF Budenheim 8 Janseli Özer
wC HSG Hossingen Meßstetten 15 Kleo Kischko
wC HSG WiWiDo 17 Marie Eisele
wC HSG WiWiDo 6 Marie Eisele
wC SG BBM Bietigheim:2 7 Petra Kukic
wC SV Salamander Kornwestheim:1 8 Maren Soborka
wC TG Biberach:2 6 Luise Kleineikenscheidt
wC TV Nellingen 37 Emilia Schulz
wC Young Sparrows HSG Freiburg 24 Eleonora Bernecker
wC Young Sparrows HSG Freiburg 11 Victoria Ullrich
wC Young Sparrows HSG Freiburg 21 Luisa Koch
mA DJK SF Budenheim 29 Robin Ebling 4
mA DJK SF Budenheim 39 Levin Braun
mA Habo SG 13 Mogens Hornung
mA HSC 2000 Coburg:A 26
mA HT München 13 Erik Kriesmann
mA HT München 17 Tomislav Zivko
mA HT München 10 Daniel Ascher
mA HT München 8 Emil Wehner
mA TG Biberach 14 PfabClemens
mA VfL Günzburg 8 Marco Lipp
mB Bergischer HC:2 4 Timo Johannesberg
mB Bergischer HC:2 11 Dustin Loeffler
mB Bonner JSG 7 Tom Obermeier
mB Bonner JSG 2 Finn Witt
mB Bonner JSG 5 August Lorenzen
mB Bonner JSG 10 Urs Dostal
mB DJK SF Budenheim:1 39 Levin Braun
mB DJK SF Budenheim:2 19 Marius Lupp
mB HG Oftersheim/Schwetzingen 10 Fabio Jäger
mB HG Oftersheim/Schwetzingen 5 Tom Baldauf
mB HSC 2000 Coburg:B 64 Aaron Kühn
mB HSG Konstanz 3 Nils Richter
mB HT MÜNCHEN 2 Constantin Bleich
mB NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 3 Mex Seidel
mB NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 9 Liam Ludwig
mB Sindal IF 6 Malthe Jørgensen
mB Sindal IF 8 Oskar Hald Thomsen
mB TG Biberach 6 Philip Ischebeck
mB TG Biberach 11 Cassian Lörinc
mB TG Biberach 25 Philip Ischebeck
mB TG Biberach 14 Pete Sauter
mB VfL Günzburg 9 -
mB VfL Günzburg 5 Max Kretschi
mB VfL Günzburg 13 Dejan Hoke
mB VfL Günzburg 11 Constantin Merdian
mB VfL Günzburg 2 Luka Dedic
mC DJK SF Budenheim:1 10 Luis Kocks
mC DJK SF Budenheim:1 33 Levi Meyer
mC DJK SF Budenheim:1 5 Levin Schuster
mC DJK SF Budenheim:1 9 Marc Worbs
mC HG Oftersheim/Schwetzingen 53 Gabriel Ihrig
mC HSC 2000 Coburg:C 86 Philipp Paulini
mC HSC 2000 Coburg:C 91 Magnus Köhler
mC HSG Hanauerland 2 Maxi Ziegler
mC HSG Hanauerland 4 Leopold Benz
mC HSG Konstanz 10 Simon Weinschenk
mC HSG Konstanz 3 Matteo Staiger
mC Kadetten Schaffhausen:1 13 Greutmann Nicolas
mC Kadetten Schaffhausen:2 20 Andrin Müller
mC Kadetten Schaffhausen:2 14 Gasser Sandro
mC Kadetten Schaffhausen:2 2 Elio Pfister
mC NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 8 Finley Preißler
mC NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 39 John Reiprich
mC NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 2 Florin Pitschmann
mC SG BBM Bietigheim 17 Oskar Zoller
mC SG BBM Bietigheim 11 Jonah Haag
mC SV Anzing 9 Sandro Sus
mC SV Anzing 18 Marius Motsch
mC SV Salamander Kornwestheim 86
mC TG Biberach:1 6 Lukas Junginger
mC TG Biberach:2 7 Simon Junginger
mC TSV Fortitudo Gossau 10 Nico Schnetzer
mC TSV Fortitudo Gossau 72 Lukas Jäger
mC TSV München-Allach 1909 19 Jonah Schneider
mC VfL Günzburg 9 Dizdarevic Levi
mC VfL Günzburg 15 Faber Theo
wA Bevo HC 17 Pien Vaessen
wA ESV 1927 Regensburg 42 Fanni Schürzinger
wA JH Söflingen & Lehr 19 Carlotta Schied
wA JH Söflingen & Lehr 7 Marie Ruhland
wA JH Söflingen & Lehr 9 Julia Ebert
wA TG Biberach 17 Bausch Luisa
wB ASG Ispringen/Pforzheim:1 7 Vanessa Matijevic
wB ESV 1927 Regensburg 14 Ida Kühn
wB SG BBM Bietigheim 14 Clara Lindner
wB SG Ulm & Wiblingen 7 Patricia Winter
wB Sindal IF 3 Ida Hegaard
wB SV Union Halle-Neustadt 28 Lena Mede
wB SV Union Halle-Neustadt 27 Mina Schaffer
wB TG Biberach 9 Alexandra Nachtigall
wB TSG Schwäbisch Hall 27 Emma Rieger
wB VfL Pfullingen 3 Melissa Knabel
wC DJK SF Budenheim 13 Xenia Schmall
wC HSG WiWiDo 20 Xenia Geiger
wC Regionalauswahl Ostschweiz 13 Talea Rüsch
wC Regionalauswahl Ostschweiz 21 Emma Campagnola
wC SG BBM Bietigheim:1 14 Giulia Tondodimamma
wC SG BBM Bietigheim:2 4 Leni Gyra
wC TG Biberach:1 9 Sofia Zhulanova
wC TG Biberach:2 10 Elena Krischak
wC TuS Steißlingen 21 Laura Baumann
wC TV Nellingen 9 Lynn Benz
wC TV Nellingen 67 Lisa Nawatny
wC Young Sparrows HSG Freiburg 42 Hannah Schiel
wC Young Sparrows HSG Freiburg 9 Leni Haßler
mA DJK SF Budenheim 22 Ben Brednich 3
mA Habo SG 12 Leon Schmid
mA Habo SG 4 Josua Schreiber
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:1 80 Leon Getrost
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:2 20 Silas Quindt
mA HSC 2000 Coburg:A 15 Louis Häfner
mA HT München 3 Ferdinand Scheuer
mA HT München 7 Viktor Steinl
mA TG Biberach 4 Gawatz Leander
mA TSV Fortitudo Gossau 2 Etienne Kobler
mA TV Gerhausen 1900 1 Hagen Stemann
mA VfL Günzburg 2
mA VfL Günzburg 7 Tim Dippold
mA VfL Günzburg 9 Tim Dippold
mB Bergischer HC:2 10 Jakob Hoffbauer
mB HG Oftersheim/Schwetzingen 18 Adrian Summ
mB HG Oftersheim/Schwetzingen 13 Jasper Rohr
mB HSC 2000 Coburg:B 19 Ugurcan Sener
mB HSG Konstanz 14 Peter Schlund
mB HSG Konstanz 7 Hannes Bosch
mB HT MÜNCHEN 11 Elias Dannebaum
mB SG Ober-/Unterhausen 7 David Will
mB SG Ober-/Unterhausen 2 Oscar Klumpp
mB SSV BOZEN 51 LUKAS DALVAI
mB TG Biberach 19 Henrik Geiss
mB TSG Schwäbisch Hall 6 Jarne Borgwardt
mB VfL Günzburg 15 Constantin Merdian
mC DJK SF Budenheim:1 4 Jona Risch
mC HSG Konstanz 15 Julius Voswinckel
mC Kadetten Schaffhausen:1 18
mC Kadetten Schaffhausen:2 41 Dinaj Adonit
mC Kadetten Schaffhausen:2 4 Basile Riccardo
mC SG BBM Bietigheim 9
mC SV Anzing 2 Lukas Langstein
mC SV Anzing 20 Johannes Schneider
mC SV Salamander Kornwestheim 27 Timo Dachtler
mC TG Biberach:1 13 Lasse Elger
wA Bevo HC 8 Tessa Theelen
wA Bevo HC 32 Liv Steffanie
wA Bevo HC 3 Maud Zelen
wA JH Söflingen & Lehr 5 Lynn Meyer
wA SV Union Halle-Neustadt 15
wA SV Union Halle-Neustadt 16
wA TG Biberach 11 Deibler Sophie
wB DJK SF Budenheim 18 Lucy Märcz
wB DJK SF Budenheim 10 Maja Dietz
wB ESV 1927 Regensburg 77 Lena Brunnbauer
wB ESV 1927 Regensburg 8 Mila Goldbach
wB HG Oftersheim/Schwetzingen 15 Mara Hess
wB SG BBM Bietigheim 15 Fajana Birk
wB SG Ulm & Wiblingen 9 Carlotta Weber
wB Sindal IF 6 Laura Hansen
wB SV Kaltern Handball 11 Seber Barbara
wB SV Salamander Kornwestheim 99 Annele Hätscher
wB SV Union Halle-Neustadt 29 Finnya Vogt
wB SV Union Halle-Neustadt 30 Louisa May
wB TG Biberach 3 Emma Schuler
wB TG Biberach 16 Carla Schmuker
wB TSG Schwäbisch Hall 14 Julia Schmitt
wB TSG Schwäbisch Hall 3 Hanna Dietrich
wB TSG Schwäbisch Hall 4 Johanna Köhler
wB TSG Schwäbisch Hall 7 Helena Duis
wB VfL Pfullingen 75 Charlotte Kammerlocher
wB Young Sparrows HSG Freiburg 12 Sarah Frank
wB Young Sparrows HSG Freiburg 2 Romy Ketterer
wC DJK SF Budenheim 11 Annabell Hattemer
wC DJK SF Budenheim 3 Chloe Ickenroth
wC DJK SF Budenheim 7 Marissa Lang
wC HSG Hossingen Meßstetten 8 Rosalie Reitspieß
wC HSG Hossingen Meßstetten 16 Alisa Elezi
wC HSG WiWiDo 24 Jana Hummel
wC HSG WiWiDo 22 Pia Gorski
wC HSG WiWiDo 21 Pia Gorski
wC Regionalauswahl Ostschweiz 6 Alena Zürcher
wC Regionalauswahl Ostschweiz 4 Rahel Schönenberger
wC SG BBM Bietigheim:2 9 Leni Noack
wC SG BBM Bietigheim:2 11 Sarah Gysin
wC SG BBM Bietigheim:2 13 Luana Oliveira
wC SV Salamander Kornwestheim:1 16 Elma Causevic
wC TG Biberach:1 3 Lisa Leuter
wC TG Biberach:1 11 Siri Geiselhardt
wC TG Biberach:2 4 Emilia Frankenhauser
wC TuS Steißlingen 18 Carolin Nägele
wC TuS Steißlingen 37 Lina Kantwill
mA DJK SF Budenheim 18 Leander Bergner 2
mA DJK SF Budenheim 17 Henri Schleif
mA DJK SF Budenheim 15 Tom Larres
mA DJK SF Budenheim 4 Vinzenz Bungert
mA DJK SF Budenheim 29 Niklas Waidner
mA DJK SF Budenheim 15 Ole Steinhauer
mA HSC 2000 Coburg:A 33 Jesper Schartl
mA HSC 2000 Coburg:A 18 Oliver Durovic
mA HT München 5 Valentino Altvater
mA HT München 18 Jonas Pichlmaier
mA HT München 2 Daniel Acher
mA NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 6 Matteo Hinkel
mA NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 29 Bennet Bauer
mA NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 45 Christian Pomirleanu
mA TSG Schwäbisch Hall 24 Yannis Schimoneck
mA TSV Fortitudo Gossau 14 Damian Bruggmann
mA TV Gerhausen 1900 14 Mathias Steeb
mA TV Gerhausen 1900 3 Niklas Rieger
mA TV Gerhausen 1900 9 Manou Göttinger
mA TV Gerhausen 1900 25 Moritz Müller
mA TV Gerhausen 1900 7 Niklas Rieger
mA VfL Günzburg 11 Leon Rembold
mB Bergischer HC:2 13 Niklas Tom Winkler
mB Bergischer HC:2 23 Tim Gunia
mB Bonner JSG 3 Julian Schlecht
mB DJK SF Budenheim:1 17 Max Hessinger
mB HSC 2000 Coburg:B 37
mB HSC 2000 Coburg:B 32 Maximilian Proft
mB HSC 2000 Coburg:B 22 Fabian Vorsthoven
mB HSG Konstanz 15 Julian Wittkuns
mB HSG Konstanz 4 Laurin Warncke
mB HSG Konstanz 6 Ceyron Beirer
mB HT MÜNCHEN 10 Moritz Mühe
mB HT MÜNCHEN 4 Thore Waßmann
mB NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 36 Moritz Mittag
mB NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 48 Tim Seidel
mB NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 17 Maxmilian Dietrich
mB SG BBM Bietigheim 6 Florian Scherl
mB SG Ober-/Unterhausen 8 Finn Gekeler
mB SG Ober-/Unterhausen 15 Matthias Lehle
mB SSV BOZEN 62 MATTEO COGHE
mB TG Biberach 22 Tim Eble
mB TSG Schwäbisch Hall 14 Amar Marsicek
mB TSG Schwäbisch Hall 17 Adin Marsicek
mB TSG Schwäbisch Hall 15
mB TSG Schwäbisch Hall 25 Adin Marsicek
mB TSG Schwäbisch Hall 20 Johannes Jesper
mB TSV Fortitudo Gossau 13 Leandro Schaer
mB TSV Fortitudo Gossau 7 Nevio Niederer
mB TSV Fortitudo Gossau 44 Jonas Rütsche
mB TSV Ismaning 20 Benedikt Landmann
mB VfL Günzburg 4 Max Kretschi
mB VfL Günzburg 24 Quirin Dück
mC DJK SF Budenheim:1 77 Friedrich Heuck
mC HSC 2000 Coburg:C 61 Paul Baumann
mC HSC 2000 Coburg:C 87 Renars Lilienfelds
mC HSG Konstanz 13 Moritz Heinisch
mC HSG Konstanz 8 Tim Baumgärtner
mC HSG Konstanz 17
mC Kadetten Schaffhausen:1 9 Gebresilasie Abiel
mC Kadetten Schaffhausen:1 17 Koblet Lorenz
mC Kadetten Schaffhausen:2 10 Gabriel Hartmann
mC Kadetten Schaffhausen:2 8 Hediger Mailo
mC SG BBM Bietigheim 7
mC SG BBM Bietigheim 10 Jonathan Maier
mC SG BBM Bietigheim 15 Niilo Lichtenberger
mC SV Anzing 11 Ludwig Becker
mC SV Anzing 15 Felix Menzel
mC TG Biberach:2 2 Theo Kremsler
mC TG Biberach:2 4 Tom Luis Theurer
mC TG Biberach:2 5 Lucas Wyatt
mC TSV Fortitudo Gossau 2 Mael Baumann
mC TSV Fortitudo Gossau 8 Fabian Schlauri
mC VfL Günzburg 6 KloppenburgJonah
wA Bevo HC 4 Anouk van den Elsen
wA ESV 1927 Regensburg 3 Vanessa Köck
wA ESV 1927 Regensburg 34 Lara Schmied
wA JH Söflingen & Lehr 4
wA JH Söflingen & Lehr 11 Pia Schmid
wA SG BBM Bietigheim 6 Jette Victoria Müller
wA SV Union Halle-Neustadt 7 Heidi Kröber
wA TG Biberach 14 Nachtigall Alexandra
wA TG Biberach 2 Grimm Anne
wB ASG Ispringen/Pforzheim:1 89 Selma Besic
wB ASG Ispringen/Pforzheim:1 8 Jana Müller
wB DJK SF Budenheim 19 Ipek Saygili
wB DJK SF Budenheim 5
wB ESV 1927 Regensburg 14 Carina Steininger
wB ESV 1927 Regensburg 3 Ida Kühn
wB HG Oftersheim/Schwetzingen 17 Julia Mitca
wB HG Oftersheim/Schwetzingen 23 Lisa Röhling
wB HG Oftersheim/Schwetzingen 92 Jule Berner
wB LC Brühl Handball 9 Nila Sieber
wB SG Ulm & Wiblingen 2 Isabel McIlhone
wB SG Ulm & Wiblingen 3 Lieselotte Rehm
wB TG Biberach 5 Kim Schelkle
wB TG Biberach 2 Marie Baur
wB TG Biberach 15 Nina Kremsler
wB TG Biberach 8 Sophia Traub
wC DJK SF Budenheim 18 Emma Dietz
wC DJK SF Budenheim 25 Nele Krikken
wC HSG Hossingen Meßstetten 13 Mila Kress
wC HSG Hossingen Meßstetten 7 Liv-Marit Bacher
wC HSG Hossingen Meßstetten 17 Aiyana Kosch
wC HSG WiWiDo 8 Nele Schmid
wC HSG WiWiDo 7 Alisa Koseck
wC SV Salamander Kornwestheim:1 30 Asya Elibol
wC TuS Steißlingen 19 Lotte Riedle
wC TuS Steißlingen 20 Zoe Schwarz
wC TV Nellingen 11 Isabell Patek
wC TV Nellingen 14 Paula Steyer
mA DJK SF Budenheim 29 Marius Lupp 1
mA DJK SF Budenheim 17
mA DJK SF Budenheim 3 Finn Krüger
mA DJK SF Budenheim 39 Vinzenz Bungert
mA DJK SF Budenheim 99 Jannik Hühn
mA Habo SG 6 Lucas Veigel
mA HG Oftersheim/Schwetzingen:1 28
mA HSC 2000 Coburg:A 33 Joshua Knauer
mA HSC 2000 Coburg:A 33 Armin Guss
mA HT München 8 Yannik Neumüller
mA HT München 18 Emil Wehner
mA NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 11 Moritz Windisch
mA TG Biberach 18 Roos Laurin
mA TSV Fortitudo Gossau 8 Jamil Sostizzo
mA TV Gerhausen 1900 10 Mathias Steeb
mA TV Gerhausen 1900 4 Mika Bonsa
mA VfL Günzburg 3 Leon Rembold
mA VfL Günzburg 11 Tobias Hilberer
mA VfL Günzburg 10 Lukas Lerner
mB Bergischer HC:2 14 Yahia Megahed
mB Bergischer HC:2 21 Luis Zimmermann
mB Bonner JSG 6
mB DJK SF Budenheim:1 25
mB DJK SF Budenheim:2 9 Johann Wiedemann
mB DJK SF Budenheim:2 28 Jonas Märcz
mB HSC 2000 Coburg:B 38 Leopold Glodschei
mB HSC 2000 Coburg:B 40 Balkan Kaan
mB HSC 2000 Coburg:B 4
mB HSC 2000 Coburg:B 6 Marek Wetzl
mB HT MÜNCHEN 15 Kajetan Gosparek
mB MTG Wangen 69 Noah Richter
mB NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 6 Tim Seidel
mB NSG EHV/Nickelhütte/Buteo Aue 25 Luigi Liebscher
mB SG BBM Bietigheim 5 Max Ruckenbrod
mB SG BBM Bietigheim 11 Leandros Hild
mB SG BBM Bietigheim 8 Bennet Haag
mB SG BBM Bietigheim 15 Bennet Haag
mB SG BBM Bietigheim 7
mB SG BBM Bietigheim 8 Tim Lehnen
mB SG Ober-/Unterhausen 25
mB SG Ober-/Unterhausen 19
mB SG Ober-/Unterhausen 9
mB SG Ober-/Unterhausen 14 Moritz Kaiser
mB SG Ober-/Unterhausen 22 Leon Werner
mB SG Ober-/Unterhausen 14 Finn Gekeler
mB SG Ober-/Unterhausen 10
mB Sindal IF 21
mB Sindal IF 9
mB SSV BOZEN 18 LUKAS DALVAI
mB SSV BOZEN 29 LUCA CALLONI
mB SV Anzing 6 Michael Finauer
mB SV Anzing 17 Nikola Djokic
mB SV Anzing 4 Hannes Bayer
mB TG Biberach 4 Benedikt Schwäble
mB TSG Schwäbisch Hall 14 Joseph Jähme
mB TSG Schwäbisch Hall 8 Florian Immig
mB TSG Schwäbisch Hall 22 Joseph Jähme
mB TSG Schwäbisch Hall 3 Amar Marsicek
mB TSV Fortitudo Gossau 97 Kevin Gal
mB TSV Fortitudo Gossau 91 Ivano Sovic
mB VfL Günzburg 6 Nils Stohl
mC DJK SF Budenheim:1 8 Luca Zimmer
mC DJK SF Budenheim:1 12 Henri Gransee
mC DJK SF Budenheim:1 8 Philipp Smedla
mC DJK SF Budenheim:1 48
mC DJK SF Budenheim:1 9 Elias Kiene
mC DJK SF Budenheim:1 11 Frederick Conrad
mC DJK SF Budenheim:1 3 Lennard Cordes
mC HG Oftersheim/Schwetzingen 34 Vincent Trapp
mC HG Oftersheim/Schwetzingen 29
mC HG Oftersheim/Schwetzingen 42 Jonas Hassler
mC HSG Konstanz 5
mC HSG Konstanz 5 Max Bergen
mC HSG Konstanz 7 Kalle Ilsinger
mC HSG Konstanz 7
mC Kadetten Schaffhausen:1 16 Muza Alex
mC Kadetten Schaffhausen:1 18 MeiliHenrik
mC Kadetten Schaffhausen:1 10 MeiliHenrik
mC Kadetten Schaffhausen:1 1 SchlegelJonas
mC Kadetten Schaffhausen:2 3 Gasser Dario
mC SG BBM Bietigheim 3
mC SG BBM Bietigheim 6 Tim Ruckenbrod
mC SG BBM Bietigheim 2
mC SV Anzing 19
mC SV Anzing 14 Johannes Mayer
mC SV Anzing 10 Andreas Laszlo
mC TG Biberach:2 13 Frederik Halder
mC TG Biberach:2 10 Philipp Sickler
mC TSV Fortitudo Gossau 30 Jano Züger
mC TSV München-Allach 1909 9 Joah Karabelas
mC TSV München-Allach 1909 22
mC TSV München-Allach 1909 17 Bene Dumbsky
mC VfL Günzburg 5 Balfanz Emil
wA Bevo HC 15 Renske Jorissen
wA ESV 1927 Regensburg 20 Emilie Steiner
wA ESV 1927 Regensburg 9 Carina Steininger
wA ESV 1927 Regensburg 27
wA ESV 1927 Regensburg 34 Carina Steininger
wA SV Union Halle-Neustadt 35 Rika Müller
wA TG Biberach 8 Roos Maya
wA TG Biberach 7 Weber Liv
wA TSG Schwäbisch Hall 15 Amelie Gritzki
wA TSG Schwäbisch Hall 5 Ioana Ojica
wB ASG Ispringen/Pforzheim:1 33 Thea Reinhardt
wB ASG Ispringen/Pforzheim:1 22 Lena Ermentraut
wB ASG Ispringen/Pforzheim:1 15 Laura Tsiolas
wB DJK SF Budenheim 13 Linnea Huth
wB DJK SF Budenheim 4 Alina Quint
wB DJK SF Budenheim 15 Masha Vackenroth
wB DJK SF Budenheim 77 Annika Hayer
wB DJK SF Budenheim 14
wB DJK SF Budenheim 9 Franziska Schneider
wB DJK SF Budenheim 11 Ipek Saygili
wB DJK SF Budenheim 6 Katharina Schneider
wB ESV 1927 Regensburg 13 Lena Brunnbauer
wB ESV 1927 Regensburg 10 Leni goldbach
wB ESV 1927 Regensburg 33 Christina Lesch
wB ESV 1927 Regensburg 10 Anastasija Edinger
wB ESV 1927 Regensburg 15 Lena Brunnbauer
wB HSG Hossingen Meßstetten 38 Jenny Clese
wB HSG Hossingen Meßstetten 9 Selin Cep
wB HSG Hossingen Meßstetten 14 Nele Mebold
wB LC Brühl Handball 14 Chiara Baumann
wB LC Brühl Handball 17 Svenja Kobler
wB LC Brühl Handball 5
wB SG BBM Bietigheim 33
wB SG Ulm & Wiblingen 10 Magdalena Böck
wB Sindal IF 33
wB Sindal IF 4 Josefine Gregersen
wB Sindal IF 9 Mathilde Trudslev
wB Sindal IF 6 Nicoline Koch
wB SV Kaltern Handball 2 Falser Natalie
wB SV Salamander Kornwestheim 7 Celine Diederich
wB SV Union Halle-Neustadt 19 Gina Wilhelmi
wB SV Union Halle-Neustadt 17 Helen Kupatt
wB SV Union Halle-Neustadt 26 Carla Würtenberger
wB SV Union Halle-Neustadt 34 Charlotte Störmer
wB TG Biberach 10 Frieda Kübler
wB TG Biberach 2
wB TG Biberach 7 Efsanur Sahin
wB TG Biberach 18 Lilli Frey
wB TG Biberach 17 Lara Koch
wB TSG Schwäbisch Hall 6 Sara Kaveh
wB TSG Schwäbisch Hall 10 Pauline Jamin
wB TSG Schwäbisch Hall 25 Marie Kapphan
wB VfL Pfullingen 10 Cilia Ferraira Martins
wB VfL Pfullingen 6 Fiona Groh
wB VfL Pfullingen 15 Sophia Eysselein
wB VfL Pfullingen 13 Nele Schuler
wB VfL Pfullingen 14 Finja Groß
wB Young Sparrows HSG Freiburg 13 Safiya Dölling
wC DJK SF Budenheim 15 Ida Schleif
wC DJK SF Budenheim 9 Leni Hessinger
wC HSG Hossingen Meßstetten 10
wC HSG Hossingen Meßstetten 77 Nikolina Walter
wC HSG Hossingen Meßstetten 2
wC HSG Hossingen Meßstetten 5
wC HSG Hossingen Meßstetten 16 Rosalie Reitspieß
wC HSG WiWiDo 12
wC HSG WiWiDo 5 Lotte Lüdigke
wC HSG WiWiDo 14 Xenia Geiger
wC HSG WiWiDo 23 Samira Angerer
wC HSG WiWiDo 15 Suzana Tedesco
wC HSG WiWiDo 1 Silva Schmid
wC HSG WiWiDo 13 Jana Hummel
wC HSG WiWiDo 11 Samira Angerer
wC HSG WiWiDo 18 Finja Klaus
wC Regionalauswahl Ostschweiz 12 Vanessa Schweizer
wC SG BBM Bietigheim:1 15 Annika Mötz
wC SG BBM Bietigheim:1 10
wC SG BBM Bietigheim:2 5 Lisa Rockstroh
wC SV Salamander Kornwestheim:1 35
wC TG Biberach:1 10 Lilly Frey
wC TG Biberach:1 15
wC TG Biberach:1 17
wC TG Biberach:1 2 Selina Bornemann
wC TG Biberach:2 7 Enna Maria Laasch
wC TG Biberach:2 5 Emma Kleineikenscheidt
wC TuS Steißlingen 13
wC TuS Steißlingen 38 Pia Genz
wC TV Nellingen 3 Natalie Klapper
wC Young Sparrows HSG Freiburg 14 Andra Mitea
wC Young Sparrows HSG Freiburg 77 Mila Dier
wC Young Sparrows HSG Freiburg 10 Elena Magdic